Tepelná čerpadla Alpha-Inno Tec

V oboru vytápění se pohybujeme s letitou zkušeností a upřímně vám můžeme doporučit tepelná čerpadla Alpha-Inno Tec. Své investice nebudete litovat.

Při bližším zájmu vám rádi pomůžeme vyhodnotit, který typ čerpadel je ideální pro účely vytápění vašeho domu. Tepelné čerpadlo vzduch voda Alpha-Inno Tec i tepelné čerpadlo země voda Alpha-Inno Tec nabízí jednoduchou instalaci i s možností zapojení do systému ohřevu vody. Ihned po instalaci je čerpadlo plně funkční. Variabilita umístění nevyžaduje složité technické úpravy a neruší vzhled domu.

Kdykoli se na nás obraťte. Rádi vám představíme blíže jednotlivé technologie tepelných čerpadel, možnosti instalace a maximální využití přírodních zdrojů energie. Spolupracujeme s nejlepšími výrobci a můžeme vám nabídnout nejkvalitnější produkty na českém trhu.

Komfortní teplo bez vysokých účtů s tepelnými čerpadly Alpha-Inno Tec

tepelná čerpadla alpha-innotec

Moderní technologie se vracejí k šetrnému – ekologickému využívání zdrojů a přesto je jejich získávání tepla velmi efektivní. Investice pro pořízení tepelného čerpadla je rychle návratná a díky velmi dobrým topným faktorům (COP) dovoluje dosáhnout výhod dotačních programů. Tepelná čerpadla Alpha-Inno Tec se tak právem dostávají do popředí zájmů.

Jednoduchý a velmi efektivní model

Vytápění domu je nutnou rozpočtovou položkou. Užívejte svůj dům v komfortním teple a bez starostí s obsluhou kotlů nebo s obavou o účet na konci topné sezony. Nedělejte kompromisy. Tepelná čerpadla pracují s energií získanou z okolního vzduchu nebo země. Zbaví vás závislosti na dodávce paliv – uhlí, plynu, dřeva… Přirozeně pak denní provoz funguje ve zcela mizivých nákladech. Tichý a bezúdržbový chod je dalším pohodlným bonusem tepelných čerpadel Alpha-Inno Tec.

Většina rodin se pohybuje převážnou část dne mimo domov – práce, škola, kroužky, nákupy. Nemarněte drahé chvíle dalšími starostmi o včasný příjezd domů a vytápění. Nenavlékejte se do nepohodlných vrstev svetrů z obavy o narůstající účet za plyn či elektřinu. Vracejte se bezstarostně do vyhřátých pokojů. Pohodlné a jednoduché ovládání dovoluje libovolně regulovat teplotu.


Dotazník pro kalkulaci / Poptávka