Kvalitní tepelná čerpadla – prodej a montáž

Proč si pořídit tepelné čerpadlo?

Tepelná čerpadla patří k nejefektivnějším technikám získávání energie. V oblasti obnovitelných zdrojů energie se stávají stále častěji využívanou technologií. Získávají značné množství bezplatné energie z okolního prostředí. Neprodukují žádný odpad ani škodlivé plyny – tepelná čerpadla nezatěžují životní prostředí.

Tepelná čerpadla – pohodlné teplíčko

Kvalitní a správně nainstalovaná tepelná čerpadla jsou vysoce efektivním zdrojem energie. Díky nim vzniká velice komfortní prostředí domova, ve kterém můžete pustit z hlavy vysoké náklady na vytápění o ohřev TUV či bazénu. Pořídíte-li si kvalitní tepelné čerpadlo, vyřešíte otázku velmi levného topení na dlouhá léta.

Proč tepelné čerpadlo právě od firmy Solarex?

Společnost Solarex působí v oblasti alternativních zdrojů tepelné energie již řadu let a instaluje výhradně pouze vysoce kvalitní tepelná čerpadla. Rozpočet na tepelné čerpadlo pro vás vypracujeme zdarma! Díky našim četným a dlouholetým zkušenostem jsme schopni rychlé instalace a spolehlivého uvedení tepelného čerpadla do provozu. Naše společnost zajišťuje plnohodnotný záruční i pozáruční servis všech námi dodávaných zařízení. Dodáváme kvalitní německé stroje Siemens – Alpha-innoTec. Společnost Solarex dbá na své reference a poskytuje kompletní a rychlý servis těchto tepelných čerpadel!

Nezapomeňte, že díky tepelnému čerpadlu máte nárok na speciální sazby elektrické energie! Kontaktujte nás! Rádi vám poradíme, jaký typ tepelného čerpadla je ideální právě do vašeho domu!

Doporučujeme tepelná čerpadla Alpha-Inno Tec

Více informací o tepelných čerpadlech Alpha-InnoTec

Dotazník pro kalkulaci / Poptávka